Nastolatki zazwyczaj chodzą do szkoły, uczą się do kartkówek, randkują z pierwszymi chłopakami i urządzają babskie wieczory. Jest jednak wśród nich pewna grupa, która żyje inaczej, bo w blasku fleszy. To prawdziwe nastoletnie gwiazdy, które dzięki swojej osobowości i talentowi zyskały wierne grono fanów - i to nie tylko wśród rówieśników.

Poznajcie nastoletnie gwiazdy, które podbijają świat!

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa to jedno z najgorętszych obecnie nazwisko polskiego show-biznesu, a ma zaledwie 20 lat! Popularność zyskała dzięki serialowi “Rodzinka.pl”, a aktualnie fani czekają na jej pierwszy, debiutancki krążek. Młodziutka gwiazda największą karierę robi na Instagramie, gdzie ma ponad 1,1 miliona obserwatorów!

Millie Bobby Brown

Czternastoletnia obecnie Millie znana jest jako Jedenastka z bardzo popularnego serialu Netflixa “Stranger Things”. Aktorka wystąpiła już w wielu sesjach fotograficznych znanych projektantów, a obecnie spotyka się z synem Davida i Victorii Beckham, Romeo Beckhamem.

Julia Wróblewska

Julia zadebiutowała na dużym ekranie w komedii romantycznej "Tylko mnie kochaj". Później grała w wielu serialach telewizyjnych, np. "M jak miłość", "Magda M", "Rodzina zastępcza" oraz brała udział w show takich jak "Taniec z gwiazdami". Co ważne, młodziutka aktorka dba też o swoją edukację - studiuje iberystykę i interesuje się kryminalistyką. 

Angelika Mucha - Little Monster

Angelika prowadzi swój własny kanał na Youtubie, gdzie zamieszcza bardzo popularne filmiki o makijażu, modzie i swoich podróżach. Współpracuje dzięki temu z wieloma światowymi markami jak np. Coca cola. Znana jest także ze swojej obsesji na punkcie Justina Biebera, a nastolatki uwielbiają ją za bycie "zwyczajną dziewczyną".